Postavme společně Cestu naděje!

AKTUALIZOVÁNO 31.12.2020

3.1.2021 od 15:00 hodin POSTAVME SPOLEČNĚ CESTU NADĚJE od úřadu vlády až na Staroměstské náměstí!

Vážení kolegové, přátelé, kamarádi, podporovatelé,

3.1. 2021 od 15:00 hodin pojďme postavit cestu naděje z půllitrů a skleniček se svíčkou od úřadu vlády až na Staroměstské náměstí. Chceme vládě ukázat, že je mnohem více postižených podnikatelů a živnostníků, než si myslí a než si je ochotna připustit. . Podobné cesty naděje mohou vzniknout i ve vašich městech a obcích.  

1) typ akce – jedná se o tichý protest. Naším cílem není někde řečnit do megafonu nebo k vám promlouvat z podia. Chceme ukázat jednotu a naši odhodlanost pro další akce, které již nebudou tichým protestem.

2) začátek a konec – začínáme v 15.00 na Staroměstském náměstí, pod radnicí. Tady bude zároveň stolek s petičním místem, kde se můžete připojit k petici. Pokud si nepřinesete vlastní půllitr nebo sklenici, budeme mít pro vás nějaké připravené. Konec akce je stanoven zákazem vycházení ve 21.00. Proto akce končí ve 20:30.

3) trasa řetězuhttps://mapy.cz/s/pulalageda

4) kam půllitry se svíčkou pokládat – důrazně žádáme aby sklenice se zapálenou svíčkou byly pokládány na pravou stranu chodníku. Sklenice prosím pokládejte co nejvíce k jeho pravému kraji, aby nepřekáželi běžnému provozu. Sklenice v první části protestu klademe v 2 metrových rozestupech. Po zaplnění celé trasy zahušťujeme řetěz.

5) co během cesty – na Staroměstském nám., Palachově nám. a v parku na Klárově jsou k dispozici petiční místa. Zároveň si zde budete moc vzít plakáty a další letáky k distribuci ve vašich domovských městech. Organizátoři akce se budou pohybovat na trasa a budou s vámi hovořit o tom co se nám podařilo a jaké jsou plány do dalších dní.

6) co dál? – další akce je připravena na 10. ledna 2021 na Staroměstském náměstí. Tentokráte již nepůjde o tichý protest, ale o jasné vyjádření naší frustrace z přístupu vlády k řešení této nelehké situace.Nejste v tom sami!Registrujte své podniky napříč všemi obory na www.chciplpes.czhttp://www.chciplpes.cz/registrace

Je to poslední tiché varování.

4 komentářů

  1. Zúčastním se Irena bendova

  2. Kde se bude začínat? Ráda přijedu 👍

  3. Moc děkujeme za vaše kroky. Rozhodně se zúčastníme 🙂

  4. dobry den rad bych se angažoval do stranické bunky ,bude to rozdělene např podle kraje , děkuji.

Přidat komentář