Musíme si pomáhat! Zakládáme transparentní účet

Nechtěli jsme to dělat, ale po dnešní zkušenosti, kdy se zaměstnanci a další lidé složili na elektriku v jedné pizzerii na Moravě U mňa, nemáme jinou možnost. Situace je opravu natolik vážná, že využijeme nabídku Jana Kvaše ze spolku Čiperkov, našeho účetního a zveřejníme transparentní účet právě na tzv. poslední pomoc. I dary musí mít svá pravidla a nelze se adhoc skládat v restauraci bez pravidel a smluv. 

Transparentní účet je 5894737329/0800, na který můžou lidé, co by rádi pomohli zaslat finance s tím, že musí se jasně identifikovat variabilním symbolem a následně nám musí zaslat email třeba i s přáním, že finance jsou přímo určeny na danou restauraci. Pokusíme se pak s těmito penězi zachraňovat restaurace, ale i jiné živnostníky před krachem. Nesmí se zde také zapomenout na samoživitelky, zaznamenali jsme otřesný případ maminky, která v noci jezdila taxíkem a přes den pomáhala v restauraci. Na tu jsme se již složili a má zaplacený nájem aspoň do ledna. Určitě budeme zveřejňovat projevy dobrých lidí , ale i společností, které se snaží pomoci. Bohužel existuje i odvracená tvář dnešní doby. 

Pro dary na podniky použijte zprávu: na podniky
Pro dary na organizaci použijete: na Chcipl Pes

Dále jsme oslovili velkou skupinu právníků, kteří Vám pomohou zdarma např. se splátkami a s dalšími právními záležitostmi, které jste doposud nemuseli řešit a díky vládě řešíte.  Na email info@chciplpes.cz nám již posíláte dnes vaše příběhy a žádosti o pomoc. 

Přidat komentář