Lidé krachují a politici se perou

Z malé podzimní rebelie se stal boj o demokracii, osobní svobodu a doslova boj o přežití.
Vláda se vydala po cestě represí, mediálních nepravd, lží a zastrašování občanů ČR. Tato vláda se rozhodla vyhladit z ekonomiky malé živnostníky a malé podnikatele ve všech resortech ekonomiky ČR.

Virus je chytřejší než tato vláda a dělá si co chce. Proti covidová opatření nefungují, způsobují daleko větší škody a je úplně jedno, co je a není otevřené! Vládní záchranné balíčky nefungují, to dnes ví úplně každý. Pomocí veřejných akcí jsme se snažili upozornit na doslova strašnou situaci podnikatelů, živnostníků, jejich zaměstnanců a rodin! Upozorňujeme na naše děti, které strádají zavřené doma. Říkáme, zrušte všechna opatření a chraňme ty, co to opravdu potřebují a chtějí! Se zdevastovanou ekonomikou a s lidmi psychicky a finančně na dně se nám bude hůře zvládat tato pandemie.

Vláda odmítá uznat své chyby, odmítá tyto zcela zjevné chyby napravit! Naopak sahá k dalším restrikcím a zastrašování občanů ČR! 2. Března 2021 nejspíš projde návrh na 3mil. pokuty pro firmy, které svými postoji hájí zájmy malých živnostníků a podnikatelů. Již dnes si díky svému zapojení do protestu nebudou moci sáhnout na statní dotace. To, že by bez této rebelie nevznikly některé programy je realita, za kterou musí odvážní lidé zaplatit!

To co se děje v dnešním Parlamentu ČR je pro nás zcela nepřijatelné, takto nevypadá práce pro občany ČR. Tisíce lidí krachuje a oni se perou o mikrofon, to je děsná realita dnešní doby.

Po stovkách telefonátů i osobních setkání s dalšími podnikateli, i zaměstnanci, stejně tak jako po dnešní rozmluvě se zaměstnanci pivovaru Malý Janek z Jinec, restaurace Šeberák i Tátova Obýváku vzkazujeme vládě toto:

Neuhneme, neohneme hřbet a dokud bude tato vláda škodit živnostníkům, podnikatelům a občanům ČR tak nepřestaneme. Nikdy nevyměníme naší svobodu, náš zdravý rozum za jidášský peníz. Už jsme v historii překonali horší režimy a dokážeme to společně i dnes. Lidé ze Šeberáku, Malého Janka z Jinec i Tátova Obýváku v Rokytnici v OH to začali a dali lidem naději. Musíme se vrátit do normálního světa, nebo za chvíli nebudou peníze na doktory, učitele, policii, armádu, úředníky. atd. Musíme pokračovat pro všechny kterým jsme to slíbili a jsou v tom s námi!

Chceme rovné podnikatelské podmínky a vládu, která používá zdravý rozum. Naší odpovědí bude ještě usilovnější práce a věříme, že nás zákazníci podrží tak jako do teď, kdy maí stovky podniků otevřeno a nabízejí normální svět pro všechny. Věříme, že to zvládneme i bez podpory, která je stejně chaotická a zdaleka nepomáhá všem živnostníkům. Budeme dodržovat základní protipandemická opatření a to nejen proti covidu, ale proti nemocem, které jsou v některých případech ještě vážnější a jsou zde od počátku světa.

Jiří Janeček – Malý Janek z Jinec a tým zaměstnanců
Jakub Olbert – Šeberák a tým zaměstnanců
David Biksadský, Jakub Vavřička – a kamarádi z Tátova Obýváku

Přidat komentář