Krajští a okresní koordinátoři

Vážení kolegové, postupně stavíme krajské a okresní buňky. Budeme zde doplňovat další kolegy, co se dobrovolně zapojili do této práce.Napište, když se budete chtít také zapojit jiri@chciplpes.cz.

Koordinátore-mailTel:
Středočeský krajJiří Janečekjiri@chciplpes.cz731142999
Benešov
Beroun
KladnoDenisa Zlatohlávková
Jan Bořil
dena.zlato@seznam.cz 
boril.jan89@seznam.cz
604600023
737880448
Kolín
Kutná Hora
Čáslav
Marcel Mráz
Pavel David
mraz.marcel@seznam.cz
davidp@mmreality.cz
777299796
605829188
Mělník
Neratovice
Vlastimil Duchek
Jan Bartoš
post.vyklizeni@seznam.cz
koupaknera@seznam.cz
730625157
608379559
Mladá Boleslav

Mnichovo Hradiště
Kolomuty
Ladislav Výda
Roman Maršálek
Pavel Šmíd
Ida Foitová
Metropole-fun@seznam.cz
roman.marsalek@gmail.com
ukvapilu@seznam.cz
solarium.laguna@seznam.cz
720186550
731296563
603274230
777886100
NymburkMarkéta Maláhospudla.patek@gmail.com774044257
Praha-východ
Praha-západTomáš Chrousttomas.chroust@tepfactor.com606822921
PříbramHanka Míkováinfo@malyjanek.cz731142999
RakovníkStanislav Benešcoolnaclub@gmail.com702 749 168
Jihočeský krajJan Čeřovskýjancerovsky@centrum.cz605422647
České BudějoviceTomáš Špačeksmidova.zivnost@seznam.cz605257573
Český KrumlovBeránková Evaberankova.havrilova@seznam.cz775197881
Jindřichův HradecPetr Mullermuller@supina.cz602103344
Písek
Prachatice
Strakonice
TáborJan Čeřovskýjancerovsky@centrum.cz605422647
Plzeňský krajMgr. Timura Miroslavlawconsulting@seznam.cz603435950
Domažlice
Klatovy
Plzeň-jih
Plzeň-město
Plzeň-severPavel Razýmp.razym@gmail.com602436116
Rokycany
Tachov
Karlovarský kraj
Cheb
Karlovy Vary
Sokolov
Ústecký krajRadek Žďáreckýrzdarecky@seznam.cz737226001
Děčín
ChomutovMarcel Humltex-mexchomutov@seznam.cz605004500
Litoměřice
Louny
Most
TepliceGabina Schonbauerovág.schonba@seznam.cz608336605
Ústí nad LabemRadek Žďáreckýrzdarecky@seznam.cz737226001
Liberecký kraj
Česká Lípa
Jablonec nad NisouPavel Dušekpavel1dusek@seznam.cz606816146
Liberec
Semily
Královéhradecký krajDavid Biksadskýdavid@chciplpes.cz777743558
Hradec Králové
Jičín
Náchod
Rychnov nad KněžnouJakub Vavřičkajakub@chciplpes.cz731683889
Trutnov
Pardubický kraj
Chrudim
Pardubice
SvitavyPavel Němecnemecpaul@seznam.cz 603280520
Ústí nad Orlicí
Kraj VysočinaIvo Kaštankastanova@seznam.cz608828274
Havlíčkův BrodMartin Křepinskýmartinkrepinsky@gmail.com773 451 410
JihlavaPetr Denkpetrdenk@seznam.cz704750770
Pelhřimov
TřebíčBc. Lucie Dobrovodskálucie@dobrovodska.cz774 402 914
Žďár nad SázavouIvo Kaštankastanova@seznam.cz608828274
Jihomoravský krajŠvajda Miroslavsvajda.mirek@gmail.com737 633 133
Blansko
Brno-městoJana Vašíčkovájanavasi@email.cz603424288
Brno-venkov
BřeclavKateřina Hanušováhanusovakaterina60@gmail.com739213477
HodonínMario Kajanmario.kajan@tqm-bohemia.cz777337049
Vyškov
Znojmo
Olomoucký krajJiří Svobodajyrgen.s@seznam.cz771173141
Jeseník
OlomoucJiří Svobodajyrgen.s@seznam.cz771173141
Prostějov
Přerov
ŠumperkMarcela Myškovamarcelablahoudkova@seznam.cz
Moravskoslezský krajJiří Stuchlíkstuchlajura@email.cz602751981
BruntálPetra Otipkováotipkova.petra@seznam.cz604402826
Frýdek-MístekJiří Stuchlíkstuchlajura@email.cz602751981
Karviná
Orlová
Jiří Trucla
Ťapal Marek 
trucla.jiri@homecity.cz
marektapal@gmail.com
603 388 267
Nový JičínMartin Jašekmartin.jasek@ktknet.cz606 606 853
Opava
Ostrava-město
Zlínský kraj
Kroměříž
Uherské Hradiště
Vsetín
Zlín
Praha Jakub Olberolbert@sosdekorace.cz733555822
Praha 1Jiří Vondrákvondrakjiri@email.cz704460748
Praha 2
Praha 3
Praha 4Jakub Olbertolbert@sosdekorace.cz733555822
Praha 5
Praha 6Václav Hrabákvaclav.hrabak@volny.cz603116792
Praha 7Jan Stedilestedile@ziteklogistics.com732 611 641
Praha 8
Praha 9Roman Odložilíkodlozilik.roman@seznam.cz602795978
Praha 10
Praha 11
Praha 12Zuzana Radovázradova@mmreality.cz724189167
Praha 13
Praha 14Michal Hospodkamichael.hospodka@seznam.cz605405141
Praha 15