Jak budeme postupovat dále?

Vládní opatření, které bylo opět ušito horkou jehlou, zdaleka neřeší úplně všechny dotčené živnostníky a podnikatele v ČR. Nejde nám jen o gastro, ale i o hotely, umělce, taxikáře, fitness centra, naše dodavatele, naše hosty a mnoho dalších a dalších dotčených skupin. Mnoho podnikatelů bez rychlé finanční pomoci nedokáže přežít toto předvánoční uzavření.

Jak budeme postupovat dál:

Pátek 18.12. 2020

Ti, co se rozhodnou nechat otevřeno, pozvěte si do svých   podniků  lokální politiky a pokuste se jim vysvětlit vaši situaci. Ukažte jim, že jsme schopni zajistit mnohem lépe antikovidová opatření, než když se zákazníci přesunou do garáží.  

Ti, co  provoz uzavřou, vyvěste prosím  vlajku a nechte rozsvíceno do 22:00 hodin. Do neděle je na každém z Vás, jakou formu protestu zvolíte.

Od 21.12. až 27.12. včetně

V této době prosíme o klid, aby kvůli nám nemuseli být příslušníci Policie ČR v ulicích místo u svých rodin

Od 28.12. do 31.12. 2020

Opět záleží na každém z nás, jakou formu protestu zvolíte.

Naše vláda si pořád neuvědomuje, do jak strašidelné situace nás dostala. Proto společně 3.1. 2021 od 15:00 hodin postavme „Cestu naděje“.  Nebudeme se shlukovat, nebude řečnit. Jen jasně sdělíme vládě: Je nás mnoho a máme toho už dost! Na jaře jsme to snášeli, teď už to prostě nejde.

Podpořte tuto iniciativu a registrujte se jako podporovatelé.

Vláda nám pořád nevěří nebo nechce věřit, kolik lidí se díky  tzv. vládním opařením dostalo  do existenčních potíží. Nelze čekat na finanční pomoc až do jara.

Přejeme pokud možno klidné Vánoce 

Jiří Janeček

9 komentářů

 1. „Od 21.12. až 27.12. včetně – V této době prosíme o klid, aby kvůli nám nemuseli být příslušníci Policie ČR v ulicích místo u svých rodin“

  ???

  Prislusnici Policie CR nemusi byt v ulicich kvuli Vam, prislusnici Policie CR musi byt v ulicich protoze si to dobrovolne vybrali jako sve zamestnani. Kdyz chteji byt u svych rodin, at odevzdaji odznaky a jdou delat nejakou prinosnejsi praci nez buzerovani verejnosti za nedodrzovani nesmyslnych narizeni, ktera se co tyden meni. Plat, jaky maji u policie, jim (alespon v Praze) nabidne kazdy druhy zamestnavatel.

 2. Vendulka Tylová Rumpa
  Vendulka Tylová Rumpa

  Máte naši podporu. Byli jsme 40 let pod vládou „komančů “ a temto stav je opět omezením našich práv a svobod. Toto nemá s demokracií nic společného. Strach, který vyvolávají média je trestuhodný.

 3. Jak a kde se můžu zaregistrovat jako podporovatel.Z článku není patrno.I.K

 4. Přesně, já mám hospodu zavřenou a celá vesnice je nalezlá u kamaráda ve sklepě. Co to je za opatření naše chytrá vládo? Češi nikdy nepřestanou chlastat, to tomu čobolákovi estébáckýmu nedošlo?

 5. Syn je trenérem ve Fitness,jeho manželka se dvěma malými dětmi na mateřské, žijí v Praze,ta situace je neúnosná.

 6. Bylo velmi důležité prohlášení p. Havlčka,ano zavíráme VÁS, ale zároven vvhlašujeme konkrétní pomoc,sice nesmyslnou, ale aspon nejakou, horší je realita, pomoc se může žádat až po ukončení nouzového stavu, takže takzvané rychlé peníze nikde, přepočet na zaměstnance, výborná věc,pozapomněl, že díky jarní pomoci vlády jsme byli nuceni zaměstnance propouštět, protože i těch 20 procent, co vymysleli, byla další ztráta.Jsem 5 let před důchodem,celý život pracuji v oboru, přečkala jsem zavedení EET, pro nás starší technický problém a najednou jsem zjistila,že vše blbě, měli jsme tedy místo tržeb evidovat zaměstnance.Snad poprvé v životě jsem ráda,že jsem stará, nezávidím mladším kolegum a děkuji panu HAVLÍČKOVI, MOC JSTE NÁM POMOHLI ING. kOTRBOVÁ Pavla

 7. Nedělám v gastronomii.ale jsem normální český pivař.Takže mě to všechno pěkně sere!Co jsem od jara zaslechl za různé důvody omezení.Tak např.že Babiš nemá žádnou hospodu či pivovar takže toto zavírání
  nemá vliv na jeho AGROFERTY.Třeba u nás jako všude v malých městech či obcích chodí na pivo vlastě sousedé a kamarádi, takže se všichni známe.Ve velkých městech je to chápu jiné tak, že se nedají rozlišit
  městské a venkovské hospody,ale podle právě ZDECHLÉHO PSA byly hospody a hotely někde na pátém místě v možnosti na sebe něco prsknout.Je to hodně postavené na hlavu.A jak někdo píše o garážích tak
  samozřejmě jedou(taky chodím),ale hospoda má tu svou atmosféru a ta se nedá jentak nahradit.

Přidat komentář